< < Seç Özel Başkent İlkyardım Eğitim Merkezi - 0553 104 77 07 - Adana Seç Özel Başkent İlkyardım Eğitim Merkezi Bu sayfayı yazdır

Adana Seç Özel Başkent İlkyardım Eğitim Merkezi

 
Adana Seç Özel Başkent İlk yardım Eğitim Merkezi Seç Özel Başkent İlk yardım Eğitim Merkezi olarak, yaptığı yeniliklerle sektöründe lider bir kurum olma yolunda hızla ilerlemektedir.
 

Seç Özel Başkent İlk yardım Eğitim Merkezi olarak, yaptığı yeniliklerle sektöründe lider bir kurum olma yolunda hızla ilerlemektedir.

 

İlk yardım eğitiminin amacını, yalnızca kanuni olarak yerine getirilmesi gereken bir sertifika programı olarak algılamak son derece yanlıştır.
Eğitim alan ve bu eğitim programında başarılı olan bir kursiyerin hayatının geri kalan kısmında iş yerindeki arkadaşları dahil aile fertlerine ve arkadaşlarına da bir gün hayati derecede önemli olan müdahalede bulunması gerekebilir. Bunlar yaşanan örneklerle sabittir.

Sonuç olarak ilkyardım eğitimleri sertifika programlarını başarıyla tamamlayan kursiyerler, sağlık bakanlığı onaylı ilkyardım sertifikası elde etmekle birlikte ömür boyu yaşamının her anında çevresindeki kişilere bilinçli bir müdahaleyi yapabilecek düzeye gelmektedir. Seç Özel Başkent İlkyardım Kursu olarak, sizleri eğitimlerimizle bilinçli bir ilkyardım müdahalesi yapabilecek düzeye getirmekteyiz..

 


Temel veya Standart İlkyardım Sertifikası Güncelleme Eğitimi

Temel veya Standart İlkyardım Eğitimi almış ve güncelleme zamanı gelmiş olan kişilerin bilgilerinin ve becerilerinin güncellenmesidir. İlkyardımcı sertifikası ve kimlik kartı olan, sertifika süresi dolmuş kişilerin sertifikasını güncellemesi gerekmektedir.

 

(İlkyardımcı Sertifika ve Kimlik Kartları Geçerlilik Süresi 3 Yıldır) Temel ve Standart İlkyardım Güncelleme Eğitimi 8 saat olarak uygulanır.

Okunma 58 kez