Bu sayfayı yazdır

Adana İlk Yardım Eğitimi

 İlkyardım eğitiminin amacını, yalnızca kanuni olarak yerine getirilmesi gereken bir sertifika programı olarak algılamak son derece yanlıştır.

Eğitim alan ve bu eğitim programında başarılı olan bir kursiyerin hayatının geri kalan kısmında iş yerindeki arkadaşları dahil aile fertlerine ve arkadaşlarına da bir gün hayati derecede önemli olan müdahalede bulunması gerekebilir. Bunlar yaşanan örneklerle sabittir.

Seç Özel Başkent İlk yardım Kursu olarak, sizleri eğitimlerimiz le bilinçli bir ilk yardım müdahalesi yapabilecek düzeye getirmekteyiz..
Adana Seç Özel Başkent İlk yardım Eğitim Merkezi olarak, yaptığı yeniliklerle sektöründe lider bir kurum olma yolunda hızla ilerlemektedir.

İlk yardım eğitiminin amacını, yalnızca kanuni olarak yerine getirilmesi gereken bir sertifika programı olarak algılamak son derece yanlıştır.

Sonuç olarak ilk yardım eğitimleri sertifika programlarını başarıyla tamamlayan kursiyerler, sağlık bakanlığı onaylı ilk yardım sertifikası elde etmekle birlikte ömür boyu yaşamının her anında çevresindeki kişilere bilinçli bir müdahaleyi yapabilecek düzeye gelmektedir.

Adana Seç Özel Başkent İlk yardım Kursu olarak, sizleri eğitimlerimiz le bilinçli bir ilk yardım müdahalesi yapabilecek düzeye getirmekteyiz.

Okunma 87 kez

Benzer ögeler